Ana Sayfa
Makineler
Boyalar
Yedek Parça
Teknik Servis
iletişim
 
 
mimaki jv5 detayli bilgi banner
banner
mimaki jv5 yan resim
www.dijitaltekstil.gen.tr
3 Adet Akıllı Isıtıcı
Mimaki JV5 in tüm modellerinde standart olarak 3 adet ısıtıcı sistemi gelmektedir.3 adet akıllı ısıtıcı sistemi sayesinde baskı yapılacak malzeme,baskı alanına gelmeden önce ısınarak baskıya uygun hale gelir.Baskı alanında kafanın altında bulunan akıllı ısıtıcı sistemi sayesinde boya damlacıkları düştükleri anda malzeme üzerinde kuruyarak baskının yüksek kaliteli olmasını sağlar.Baskı sonrası ısıtıcı sistemi sayesinde baskı tamamen kurumuş olarak ön otomatik sarma sistemine sarılır.
mimaki jv5 akilli isitici

 
Geniş yüzeyli ısıtı
mimaki isitici ve kurutma Geniş yüzeyli bir ısıtıcı ve kurutma fan sistemi ile donatılmıştır.Bu sistem sayesinde hızlı baskılarda,baskılar tamamen kurur ve malzeme ön sisteme rahatlıkla sarılabilir.

 
Sıcaklık Paneli
Kullanıcı arayüzü kullanımı oldukça kolay ve kullanıcı dostudur.İşlem paneli ve sıcaklık ayar paneli aynı ekran üzerine yerleştirilerek kullanım kolaylığı sağlanmıştır.


Kafa Yükseklik Ayarı
mimaki jv5 otomatik kafa ayari
 
Malzeme yüksekliği otomatik olarak algılanır ve baskı kafası otomatik olarak ayarlanmış kafa boşluğu seviyesine göre yerleşir.Malzeme kalınlığı değişse bile,kafa boşluk ayarı aynı kalacağından kullanıcı için her zaman yüksek baskı kalitesi almak mümkündür.Kafa boşluğu 1,5mm ile 7 mm arasında 4 basamakta ayarlanabilir.
Boya kokusu koruma kapağı
Baskı esnasında üretilen kokunun etrafa yayılmadan kontrolü için tasarlanmıştır.Boya kokusunu ortamdan uzaklaştırmak için boya koku fanı ve uzatma borusu ile donatılmıştır.
mimaki jv5 boya gazi koruma kapagi


Malzeme besleme sistemi
Mimaki jv5 modeli ağır malzemelerin baskıda rahat bir şekilde ilerlemeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde baskıda malzeme besleme sisteminden dolayı istenilmeyen binme ve boşluk olaylarını elimine ederek,yüksek kaliteli baskı olanağı sağlanmaktadır


Otomatik kafa tıkanma algılama sistemi
mimaki jv5 NCU
Baskı esnasında baskı kafalarında oluşabilecek tıkanmaları algılayarak makine ekranında gösteren bir sistemdir.Bu sistem sayesinde baskı esnasında oluşabilecek tıkanmalar tespit edilir ve temizlenir.Böylece malzeme ve boya tasarrufu sağlanmış olur.


Diğer fonksiyonlar
 
Yüksek hızlı veri transferini sağlamak için USB 2.0 arayüzü ile donatılmıştır.
 
Otomatik malzeme toplama ünitesi sayesinde uzun metrajlı baskılarda operatöre gerek duymadan baskı imkanı sağlar
 
 
2008 www.dijitaltekstil.gen.tr | designed by _GK | Tüm hakları saklıdır
mimaki jp5 d-gen teleois mimaki tx3