Ana Sayfa
Makineler
Boyalar
Yedek Parça
Teknik Servis
iletişim
 
 
mimaki Gp detayli bilgi banner
banner
mimaki gp 1810
www.dijitaltekstil.gen.tr
Yüksek hızlı ve yüksek kaliteli baskılar
 
 
Mimaki Gp-1810 4 renk modunda 4 adet baskı kafası çapraz hizalı olarak yerleştiirlmiş ve bu sayede üç adet t-shirt ün tek yüzünü yaklaşık olarak 2 dk gibi kısa bir sürede baskı yapılabilmektedir..*mmaki gp-1810 modelinde 360*540 modu kullanılarak
 
720 dpi baskı teknolojisi kafaları ile iFotografik baskılar basmak mümkündür.
 
1,860 (w) x 1,010 (D) mm lik baskı alanına üç adet t-shirt yan yana koyularak baskı yapılabilmektedir.
 
50 mm kalınlığa kadar malzemelere baskı yapılabilmektedir,böylece kalın t-shirtler ve kot gibi malzemelere baskı yapılabilmektedir..
 
Led işaretleme sistemi kullanılarak ,hassas baskılar yapmak mümkündür.
Kafa hizalamasi


Aşındırma Baskı Yöntemi *sadece GP-1810D
Koyu renkli t-shirtlere baskı imkanı
Mimaki gp*1810 modelinde piezo baskı kafalarında ilk olarak aşındırma sıvısı ve yöntemi kullanılmııştır.Bu yöntem sayesinde reaktif boya ile boyanmış kumaşlara dijital baskı yöntemi ile aşındırma uygulanır.Daha sonra aşındırılmış baskı doğallaştırmak için kuru ısıdan geçirilir.Aşındırma etkisi sadece ısı etkinsinden sonra gözelemlenir.Aşındırma kademeleri resmin hassasiyetini direkt olarak etkilemektedir.
*Aşındırma işlemi sonucu büyük oranda reaktif boyamada kullanılan boyama iile orantılı başarılı olur. Aşındırma işleminde kullanmadan önce t-shirtleri test etmeniz gerekmektedir.
*Aşındırma yapılmış t-shirtleri giymeden önce yıkayınız..
Asindirma baski
Aşındırma metodu
Aşağıda gösterildiği gibi birden çok yöntem vardır.

Sadece aşındırma yöntemi kullanılarak baskı
Sadece aşındırma sıvısı kullanılarak t-shirt üzerine baskı yapılabilmektedir.Orjinal resim gibi tek renkli resim oluşturulmaktadır.
sadece asindirma baski
Aynı anda renkli resim baskı
Aynı anda renkli resim ve aşındırma yöntemi uygulanabilir.Eğer sadece renkli t-shirt üzerine renkli resim baskı yapılmak istense,resim renkleri net olarak belli olmayacaktır. Eğer aynı anda aşındırma işlemide uygulanırsa,aşındırma sıvısı t-shirt üzerinde bulunan rengi çıkarır ve daha sonra renkli baskı yapılarak daha başarılı bir sonuç alınmış olur.
ayni anda asindirma ve renkli resim basma

 
 
2008 www.dijitaltekstil.gen.tr | designed by _GK | Tüm hakları saklıdır
mimaki jp5 d-gen teleois mimaki tx3