Ana Sayfa
Makineler
Boyalar
Yedek Parça
Teknik Servis
iletişim
 
 
mimaki cjv30 banner
banner
mimaki cjv30
www.dijitaltekstil.gen.tr
Hızlı ve kolay kuruyan boya ile hızlı bas-kes işlemleri

Yaratıcı etiketler,işaretleme etiketleri,araç işaretleme etiketleri için uygundur.Eşsiz olarak tasarlanmış geniş ebat mimaki cjv30 serisi 4 farklı ebatta geniş ebatlı baskı makinesi sunmaktadır.

Mimaki CJV30-60 , Mimaki CJV30-100 , Mimaki CJV30-130 , Mimaki CJV30-160
Otomatik Malzeme Sıkıştırma Fonksiyonu
El ile ayarlamalar ve müdaheleler tamamıyla azaltılmıştır
Mimaki CJV30 modelinde kullanıcı kolaylığı sağlamak amacıyla,malzeme tutma pabuçları ve bunlara uygulanan basınçlar rip yazılımı tarafından kontrol edilebilmekte ve malzemeye göre otomatik olarak değiştirilebilmektedir.Kesim sırasında ortada bulunan malzeme tutucu pabuçlar kaldırılarak,kesim işleminden sonraki malzeme dökülme sorunu ortadan kaldırılmış olur.
Mimaki CJV30 modelinde baskı işleminin başından kesim işleminin sonuna kadar el ile herhangi müdahale olmadan kesintisiz olarak hızlı işlem yapılmasına olanak sağlar..
Mimaki CJV30 modelinde malzeme besleme hassasiyeti iyi derecede sağlamıştır.Sonuç olarak hem baskıda hemde kesimde yüksek kalite ortaya çıkmaktadır.

Automatic Media Clamp function

Mimaki CJV30 modelini bir önceki model ile karşılaştıracak olursak:
Comparison to previous model


Sürekli olarak kesme işaretleri algılama fonksiyonu
Yüksek Hassasiyetli dış hat kesim
Mimaki CJV30 modelinde,kesim kafası üzerinde bulunan photo sensör sayesinde baskı üzerinde bulunan referans işaretleri tamamıyla ve otomatik olarak okunur.Laminasyon yapılmış baskılarda dahi,çok hassas kesimler yapılmaktadır.

otomatik kesme isaret algilama


Kesintisiz boya besleme sistemi
Kesintisiz sürekli baskı yapma imkanı
UISS (Uninterrupted ink suplly system) - Kesintisiz boya besleme sistemi ,otomatik boya değiştirme sistemi sayesinde uzun metrajlı baskılarda boya sıkıntısı olmadan sürekli baskılar yapılabilmektedir.UISS,sürekli boya sistemi tüm mimaki jv33 modellerde standart olarak uygulanmaktadır.Mimaki JV33 te ,4 renk modunda her renge ait 2 kartuş bulunmaktadır.Bir renge ait boya kartuşu bittiği zaman,diğer kartuş devreye girerek baskı esnasında renk kesmelerine engel olur ve sürekli baskıya olanak tanır. Bir kerede her renge ait maksimum 880 cc boya yüklenebilir.Tek bir yüklemedeki 880 cc boya ile 50 metre bir rulo malzeme kesinti olmaksızın baskı yapılabilir.Boya kartuşu baskı esnasında otomatik olarak değişecektir.
*Kesintisiz boya besleme sistemi sadece 4 renk modunda kullanılabilmektedir.

Magenta için
led ışığı kırmızı yandığı zaman kartuş boyası bitmiş demektir.Otomatik olarak makine diger yeşil yanan magenta kartuşu kullanmaya başlar.
kesintisiz boya besleme sistemi


Mimaki CJV30-160 modeli için baskı ve kesim hızları :
Yüksek hızlı modda baskı hızı arttırılarak saatte 17.5 metrekareye ulaşılmıştır.
Yüksek hızlı baskı modunda , 540*720 dpi,4 pass 4 renk modunda 17,5 metrekare,standart üretim modunda ise 540*1080 dpi , 6 pass 4 renk modunda 11,9 metrekare hıza ulaşılabilmektedir.
Mimaki CJV30 serisinde simetrik boya hizalama sistemi kullanılarak yüksek hassasiyette ve yüksek kalitede baskı imkanı sağlanmaktadır(çift yön baskılarda bile)

Print speeds with 6/8 colors
Print speeds with 4 colors


Kullanılabilecek Solvent Boya Çeşitleri
SS21 ink
Baskıdan sonra hemen kesim için hızlı kuruyan SS21 serisi
Mimaki CJV30 serisinde hızlı kuruyan SS21 solvent baskı boyalarını kullanarak baskıdan sonra hemen vakit kaybetmeden kesim imkanı sağlanır ve kesilen baskılarda boya dökülmesi olmamaktadır
white ink
Beyaz boya dizaynlarınızı renklendirir
Mimaki beyaz boya sayesinde tamamen beyaz boyama veya bölgesel beyaz boyama yapılabilmektedir.Bu sayede baskılarınız ve dizaynlarınız farklı bir boyut ve renk kazanmaktadır.
ES3 ink
Düşük kokulu ES3 solvent boyalar sayesinde sağlıklı çevresel şartlarda baskı imkanı
Görsel olarak kokusuz boya sayesinde çalışma ortamında havalandırma sistemi olmadan çalışma olanağı sağlanabilmektedir.
Maksimum 1440 dpi kaliteye kadar yüksek kaliteli baskı imkanı sağlamaktadır
Bu özellik sayesinde canlı ve parlak baskılar yapılabilmektedir
Mimaki cjv30 serisinde maksimum olarak 1440 dpi baskı kalitesi ile birlikte 3 farklı tipte nokta atış tekniği kullanılarak baskı kalitesi ve netliği arttırılmıştır.
4 renk baskı modu kullanıldığında dahi parlak , canlı ve degrade geçişli hassas resimler ve imajlar basılabilmektedir.
Degisken nokta atis modu

 
 
2008 www.dijitaltekstil.gen.tr | designed by _GK | Tüm hakları saklıdır
mimaki jp5 d-gen teleois mimaki tx3